KURUMSAL

MFK Tasarım ofisleri; Mimari ve iç mimari projelere Uygulama Projeleri ve Proje Yönetimi hizmetleri sunan bir mimari şirkettir.
Yeni bir mekan  yaratma sürecinin evreleri olan Tasarım, Projelendirme ve Uygulama hizmetleri , bu konuda uzmanlaşmış kadrolara sahip ayri birer departman olarak  faaliyete girdi.
 
Tasarımın tüm disiplerini bünyesinde toplayarak , aynı zamanda kurumsallık ve marka oluşumu hizmeti veren MFK , tasarimların uygulamaya yönelik tüm ölçekteki  detaylandırılmış projelendirme  hizmeti dışında , diğer yan gruplar ve,yasal mercilerle entegre olarak  işveren adına proje yönetimide yapan MFKproje ,Tasarlanan projelerin görselleştime ve modelleme kısmını gerçekleştiren MFK  Render House,projelerin uygulanması ile ilgili inşaati hizmeti veren MFK  ile birlikte  , MFK  Tasarım ofisleri kuruldu.  
 
Bu departmanların ortak özelliği , sürecin her aşamasında tasarım ve  işveren kriterlerine, gereken duyarlılık ve özeni gösteriyor olmalarıdır.
 
MFK ve MFKproje  birbirleriyle koordineli olarak çalışıp tam bir paket hizmeti vermekte ve ayni zamanda birbirlerinden bağımsız olarak , tüm diğer ulusal ve uluslararası tasarımcı ve şirketlerle de ayrı  işbirliğine girmektedirler.