HİZMETLERİMİZ

MFKID; Ele aldığı projenin ilk aşamasında işe, tüketici profilini belirleyerek müşterinin istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda MARKA KİMLİĞİ oluşturmakla başlar.  
 
Sonraki aşamada, bir araya gelmiş farklı disiplinlerden tasarımcılarla birlikte marka konseptine uygun olarak, mekana ait isim oluşturma, logo, desen, tüm basılı öğeler ve buna benzer tüm grafik ve artwork çalışmalarıyla birlikte her türlü paket servis ve tekstil ürünleri, kıyafet tasarımı ile KURUMSAL KİMLİK oluşturur.
 
Bütün bu marka ve kurumsal kimlik oluşuma sürecinde ortaya çıkan konsepti mimaride geliştirip, mekanı oluşturan tüm görsel ögeleri aynı dil birliğinde ele alarak MEKAN TASARIMI yapar.
 
MFKID; genç, interdisipliner bir tasarım ofisidir.
 
MFKProje;Uygulama Projesi Hizmetleri’ni, her ölçekteki tasarım için , ulusal ve uluslararası mimari ve iç mimari tasarım ofisleri ile işbirliği yaparak gerçekleştirir. Bu hizmet kapsamında, tasarım odaklı yaklaşımı ile uluslararası standartlarda hazırlanmış , en ince detayına kadar imalata hazır hale getirilmiş projeler üretir. Ön keşif, metraj listeleri, malzeme kitapçıkları ve ihale dokümanları da bu hizmetler kapsamında hazırlanır.
 
Proje Yönetimi Hizmetleri’ni ise, yatırımcının prensipleri doğrultusunda, yavan proje sürecinden başlayarak , imalatların sonlanmasına dek sürdürür. Amacı; yatırımcı öncelikleri doğrultusunda, kapsam, süreç, maliyet ve kalite yönetimi yaparak en verimli ürünü hayata geçirmektir.
 
MFKRender; 3D Mimari Görselleştirme, Tasarım ve Animasyon alanında mesleğine tutkuyla bağlı, genç, dinamik, yenilikçi ve alanında uzman bir kadro ile hızlı, kaliteli, özgün, teknik ve görsel anlamda kusursuz ürünler ortaya koyarak müşteri ihtiyaç ve beklentilerinin üzerinde çözümler sunan,
 
Yüksek kalitede gerçekçi ürünler ortaya koyarak yurt içi standartlarını yükselten ve uluslararası düzeye taşıyan firmalar arasında marka niteliği ile var olmak için enerji, bilgi birikimi ve deneyimimiz ile hizmet vermekteyiz.
 
MFKYapı; Tasarlanan Projelerin uygulanması ile ilgili inşaati hizmeti vermektedir.